Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: deštníky Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: nástěnné a stolní hodiny, náramkové hodinky Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: trička, polokošile a mikiny Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: broušené nápojové a užitkové sklo Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: Kuličková a plnící pera a tužkyPřímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: plastové kancelářské pomůckyPřímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: stříbrné kolekce a postříbřené luxusní předmětyPřímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: předměty z pravé kůže
Račte vstoupit do našeho interaktivního katalogu s možností přímého nákupu!Snažíme se, aby nakupování u nás bylo jednoduché a pohodlné. Zde naleznete popis všech způsobů objednání zboží.Profil společnosti, naše historie a záměry do budoucna.Novinka! Představujeme Vám nový prodejní kanál naší společnosti. On-line internetový virtuální obchod Danter je tu pro Vás! Počet nabízených položek neustále rozšířujeme.Jsme solidní společnost. Nabízíme Vám úplný seznam kontaktních informací o naší společnosti. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit, těšíme se na Vás!

DANTERBONUS léto 2003

Speciální potisk Danter

dostává se Vám do rukou jedinečná nabídka DANTER BONUS LÉTO 2003! Jejím prostřednictvím lze čerpat slevy a širokou škálu odměn dle vlastního výběru. Nabídka platí pro zakázky objednané a uhrazené (min. zálohově) od 1.6. do 30.9.2003.

Popis a možnosti technologie tampónového tisku Tisknout lze skoro na všechno. Výhodou je sjednocení značky na celé škále reklamních a dárkových předmětů. Seznamte se s možnostmi tampónového tisku!

Barevný katalog zdarma!

9000 vzorků na výběr

Barevný katalog dárkových předmětů s ceníkem Vám zašleme na požádání ZDARMA! Volejte 596 133 828,
596 133 362,
602 718 718 nebo pište na danter@podniky.cz.

Naše vzorkovna Vám dává možnost výběru a přímého vyzkoušení dárkových předmětů z naší široké nabídky. Je umístěna v centru Ostravy.

Dodací podmínky

Všeobecné platební a dodací podmínky

Všeobecné platební a dodací podmínky společnosti Danter, s.r.o. Prostudováním podmínek lze předejít případným nedorozuměním v budoucnu.
© C.I.S., s.r.o. 2002. Všechna práva vyhrazena.
design..databoss