Hlavní stránka společnosti Danter Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: deštníky Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: nástěnné a stolní hodiny, náramkové hodinky Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: trička, polokošile a mikiny Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: broušené nápojové a užitkové sklo Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: Kuličková a plnící pera a tužky
Račte vstoupit do našeho interaktivního katalogu s možností přímého nákupu!

KOUZLA TAMPÓNOVÉHO TISKU

Zákazníci společnosti DANTER mohou využít technologie tampónového tisku v mnoha aplikacích. Pro pochopení, jak potisk objednávat a jaké nároky můžete mít, uvádíme velmi zjednodušený popis:

Tisk je na předmět z téměř libovolného materiálu přenášen tak, že do rovné destičky (klišé) je do prohlubní ve tvaru loga nebo obrázku stěrkou zatřena barva. Na ni pak zatlačí pružný tampón, který je podobný pružné gumové kostce nebo balónku. Barva s klišé se "nalepí" na tampón, který je pod tlakem přitisknut na předmět. Tisková plocha zakřiveného předmětu je tedy taková, jaká je kontaktní plocha tampónu kopírující z jedné strany tvar předmětu. Až na technické výjimky nezaleží, jestli je předmět vypouklý, dutý, rovný, či se strukturou. Vzhledem k velmi tenké vrstvě přenášené barvy jsou předměty téměř ihned zaschlé a s výjimkou vytvrzovaných dvousložkových barev je možné je ihned balit. Potiskovat lze téměř všechny druhy materiálů s výjimkou silikonů a omezením u gumových a nebo kovových, vysoce leštěných předmětů. Běžně jsou potiskovány plasty, dřevo, papír, lakované předměty, papír (např. obálky), kámen, keramika, kovy, sklo, textil. Soutisk barev je možný velmi přesný s výjimkou pružných materiálů. Možnosti rozměrů tampónového tisku Danter jsou cca do 70x100 mm u dvoubarevného tisku, nejdelší rozměr tisku je 230 mm při šířce do 45 mm. Tampónovým tiskem lze tisknout ploché samolepky, stejně jako golfové či pingpongové míčky. Návody a pokyny, značky výrobce a podobně lze tisknout přímo na výrobky, v případě potřeby i neodstranitelně. Potiskovat lze i prvky jako jsou klávesy a ovládací knoflíky. Specialitou tampónového tisku jsou opravy chyb v již hotových tiskovinách - zvláště jde o jména, telefonní čísla a údaje, které mohou znehodnotit celou tiskovinu. Přesnost umístění opravného tisku i ve svázané brožuře je velmi vysoká. Zachránit lze leckdy nejen hodnotu tiskovin, ale také termín. Ve srovnání s běžným sítotiskem je tampónový tisk podstatně přesnější, s jemnějšími detaily a vyšším probarvením strukturovaných povrchů.

DALŠÍ TECHNOLOGIE PRO ZNAČENÍ PŘEDMĚTŮ

Téměř vždy lze najít způsob jak vybraný předmět označit logem či textem. Mimo sítotisk určený pro potisk deštníků, triček a podobně je to laserové značení zejména do kovových, smaltovaných, lakovaných, dřevěných i kožených předmětů. Ražba - ať již jako slepotisk nebo například se zlatou fólií je vhodná pro kůži, koženku ale i některé aplikace na plastech a kartónu. Pískování je velmi ušlechtilý způsob vhodný pro sklo, ale i pro chrom, ocel, kámen a podobné povrchy. Textil velmi dobře zhodnotí vyšívka. Do výčtu technologií patří i lept. Texty a loga případně tvary předmětů, lze zpracovat trojrozměrně v podobě kovových, akrylátových, skleněných i plastických odlitků.

Cenová nabídka:

Počet tisků a množství předmětů stejného druhu v jedné objednávce se projevuje i v ceně. Tato cenově velmi zajímavá souprava propisovací tužky s velkou náplní a mikrotužky má základní cenu 59 Kč včetně plastové krabičky. Při padesáti kusech a jednobarevném potisku obou tužek a jiného textu na krabičce bude celková cena kolem 105.- Kč. Stejný dárek v počtu tisíc kusů a jednom tisku na krabičce bude stát rovnou polovinu za jeden kus. Při odběru pěti tisíc kusů bude cena i s tiskem pod 45 Kč. Podrobnější informace o ceně potisků naleznete v našem katalogu v kategorii potisk.

Snažíme se, aby nakupování u nás bylo jednoduché a pohodlné. Zde naleznete popis všech způsobů objednání zboží. Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: plastové kancelářské pomůcky
Profil společnosti, naše historie a záměry do budoucna.
Novinka! Představujeme Vám nový prodejní kanál naší společnosti. On-line internetový virtuální obchod Danter je tu pro Vás! Počet nabízených položek neustále rozšířujeme. Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: stříbrné kolekce a postříbřené luxusní předměty
Jsme solidní společnost. Nabízíme Vám úplný seznam kontaktních informací o naší společnosti. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit, těšíme se na Vás!
Přímý vstup do katalogu Danter 2002 - kategorie: předměty z pravé kůže